HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL

Sizleri 5 yıldızlı konfora sahip bir köye davet ediyoruz. Dünyadan ve yerel mutfaklardan değişik lezzetler tadacağınız restoran ve kafeler, sanat aşkınızı besleyecek tiyatro salonu, sezonun en güzel filmlerini izleyebileceğiniz kapalı ve açık hava sineması, her zevke hitaben hobi atölyeleri, komşularınızla keyifli vakit geçireceğiniz barbekü alanları, sakince kitabınızı okuyacağınız çardaklar, daha neler neler… Sizler, HerDem’de hayatınızın en güzel günlerini yaşarken, sevdiklerinizi de misafirhanemizde ağırlayabilecek, torunlarınızla çocuk parkında doyasıya vakit geçirebileceksiniz.

Tatil köyü gibi...

Kır kahvesi
Çocuklar için oyun parkları
Açık hava sineması
Tiyatro sahnesi
Sinema salonu
Restoran
Konak içi avlular
Misafirhane
Toplantı odaları
Barbekü alanları
Çardaklar
Tandır fırınları
Sosyal tesis binası
Dinlenme ve sohbet alanları


Ülkemizin yöresel mimarilerinden ilham aldığımız iki katlı konakların iç avlulara açılan kapılarından içeri girdiğinizi hayal edin. Konaktaki komşularınız avluda kahvelerini içerken sizler de dayalı döşeli evinize çıkacaksınız. HerDem’de hem komşularınızın sohbetine hem de evinizin huzuruna doyamayacaksınız.

Filmlerdeki gibi…


EMİN ELLERDESİNİZ...

Sağlığımızı emin ellere teslim etmenin verdiği huzuru biliyoruz. HerDem’de sağlık dolu saman ve tuz odaları, kan dolaşımına ve romatizmal hastalıklara iyi gelen Kneipp havuzu, kendinizi şımartmak istediğinizde spa ve masaj odaları evinizin hemen yanı başında. Üstelik güler yüzlü komşularınızdan biri olan Acıbadem Sağlık Grubu’nun revir ve hemşiresi de 7/24 yanınızda.

Tıpkı sevenleriniz ve yakınlarınız gibi…

Diyetisyen
7/24 Hemşire / Revir
Terapi masajları
Kneipp havuzu
Sıcak su ve taş yatakları
Saman odası
Tuz odası
Türk hamamı


GÜVENDESİNİZ

Her an güvende olduğunuzun bilinciyle içiniz rahat uyuyup, kuş sesleri ile yeni güne uyanacağınız, araç girmeyen Arnavut kaldırımlı sokaklarında güvenle yürüyebileceğiniz, köy içinde gezmek isterseniz de nostaljik tramvaya binebileceğiniz güvenli bir yaşam alanı.

Özlediğiniz gibi...


AKTİF BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR

Bugüne kadar uğraştığınız yemek, çamaşır, ütü, fatura ne varsa bırakın, biz ilgileniriz, tıpkı sizin zamanınızda ilgilendiğiniz gibi. Siz gününüzün keyfini çıkarın. Konserler, oyun turnuvaları, şifa veren termal ve sosyal tesis havuzları, sizi dinç tutacak açık ve kapalı spor alanları, sabahın ilk ışıklarını karşılayacağınız yoga kursları, akşam güneşini batıracağınız müzik koroları… Şimdiye kadar başlamadığınız veya yarım bıraktığınız tüm fırsatları HerDem’de yeniden değerlendireceksiniz.

Tıpkı sevenleriniz ve yakınlarınız gibi…

Yurtiçi / Yurtdışı seyahat turları
Cam tavanlı yüzme havuzu
Mini golf sahası
Spor / Yoga kursları
Spor salonları
Sanat ve el işi atölyeleri
Müzik kursları ve dinletileri
Tenis kortu


HerDem’de hayatı köyümüzle sınırlamıyoruz ve dünyayı ayağınızın altına seriyoruz. Hep gezmek istediğiniz turistik yerler, görmek istediğiniz doğal güzellikler sizi bekliyor. Sizler için planladığımız seyahat turları ile yeni kültürlerle tanışacak, gezilmedik yer bırakmayacak ve onlarca anı biriktireceksiniz.

Tıpkı Japonlar gibi...


SİZLER İÇİN HER DETAYI HAZIRLADIK

İstanbul’un içinde ama şehrin tüm karmaşasından uzak bir ev hayal edin. HerDem’de sizlere şehrin sunduğu tüm etkinlikler, aktiviteler, parklar ve yürüyüş yollarını sunarken, özlediğiniz köy hayatının doğallığını da unutmadık. 110 dönüme yayılmış köy alanında sizleri birbirinden yeşil ağaçlar, rengarenk çiçekler, size ait sebze ve meyve bahçeleri bekliyor olacak.

Tam da hayal ettiğiniz gibi…

Market
Kuru temizleme
Kuaför
Çamaşırhane
Eve temizlik / Yemek servisi
Kütüphane
Evcil hayvan dostu köy
Engelsiz yaşam


Nilüferlerin açtığı göletlerin yanındaki yürüyüşünüzü yaptıktan sonra kahvaltınızda taze süt ve yumurtanızın HerDem köyünün içindeki inek ve tavuklardan geldiğini, bahçenizden kopardığınız domates biberinizle yaptığınızı hayal edin. O sabah kahvaltı masanıza belki de bahçenizden bir buket çiçek de ekleyeceksiniz.

HerDem’de hak ettiğiniz doğal yaşamı sizler için tasarladık.

"Acıbadem Sağlık Grubu olarak en iyi bildiğimiz iş olan sağlık hizmetleriyle HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nde yer alıyoruz.

Tam donanımlı bir tesisimiz, 7/24 HerDem’de bulunacak uzman hekimlerimiz ve hemşirelerimizle büyüklerimizin yanında yer alacağız. Ayrıca tam donanımlı bir ambulansımız uzman personeliyle sürekli köyümüzde bulunacak.. Fizyoterapistimiz, psikoloğumuz, diyetisyenimiz her zaman büyüklerimizin yanında onların sağlıklarıyla yakından ilgilenecekler.

İlk günden itibaren büyüklerimizin sağlık kayıtlarının alarak sağlıklarını takip etmeye başlayacağız. Önleyici ve koruyucu sağlık yaklaşımımız sayesinde hayatlarını daha keyifli geçirmelerini sağlayacağız. Bir anlamda sağlık okur ve yazarlığını HerDem’de başlatacağız. Örneğin, hangi mevsimde nasıl beslenmeleri gerektiğini, nasıl aktif bir yaşam süreceklerini anlatacağız.

Sağlık uzmanlarımız kimi zaman görünür bir şekilde kimi zaman görünmeden köy içerisinde köy sakinlerinin genel sağlığını koruyacak. Büyüklerimizle güzel vakit geçireceğiz.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyünde Acıbadem Grubu olarak yer aldığımız için mutluyuz. HerDem'in örnek bir çözüm olduğunu düşünüyor ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz."

Rasim Topuz
Acıbadem Mobil Genel Müdürü

"HerDem’de kaliteli, renkli, aktif bir yaşam alanı oluşturmak için burdayız. Biz Türk ortağımız Etra ile birlikte HerDem’i hayata geçirdiğimiz için gururluyuz.

Ortak hedefler doğrultusunda Amerika’da uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübeyi burada HerDem ile paylaşıyoruz.

İnanıyoruz ki HerDem bu amaç doğrultusunda güzel bir başarıya imza atacak. HerDem ile birlikte globalleşme yolunda beraber yürüyeceğiz.”

Terry Hubbard
Avendelle CEO