HerDem, bir ETRA Holding kuruluşudur. Etra Holding; kuruluşundan itibaren titizlikle koruduğu değerler doğrultusunda doğaya, şehirlere ve insanlara saygılı projeler üretiyor. Nitelikli ve sürdürülebilir büyümenin yolunun en başta insana verilen değerden ve teknoloji alanına yapılan yatırımlardan geçtiğine inanan Etra, Gayrimenkul & Yatırım (Makro), Sanayi İmalat (Decovita), Sağlık & hizmet (HerDem) , Turizm (Hilton Hampton), Lojistik (DepoPro) ve Bilişim (DataCasa) olmak üzere 6 ana sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca Amerika da iştiraki olan DEXX markası ile Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteriyor.

Faaliyet gösterdiği alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek öncü bir role sahip olan ve Türkiye’nin ilk 500 Kuruluşu arasında yer almayı başaran Etra, bulunduğu pazarlarda istikrarlı bir şekilde büyümeye ve bu ülke için değer üretmeye devam ediyor.

etraholding.com

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri ile ilgili her türlü görüş, öneri ve bilgilendirme için bize aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilir ya da sizi aramamız için formumuzu doldurabilirsiniz.

HerDem Köy Adresi:

Ortaköy Mh. Kadıköy Bağları Cd.
1.3 km. Selimpaşa - Silivri / İSTANBUL
Telefon: 444 67 59